MPZ2520SPH070ATD25
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ2520SPH070ATD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ2520SPH070ATD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ2520SPH070ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ2520SPH070ATD25
Descriere
FERRITE BEAD 7 OHM 1008 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1008 (2520 metric) 12A 1,25mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,25mOhm
Producător
TDK
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Impedanță la frecvență
7 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
12A