MPZ2012S101AT000
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ2012S101AT000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ2012S101AT000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ2012S101AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ2012S101AT000
Descriere
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 4A 20mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPZ2012S101AT000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
4A
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)