ASDMB-33.333MHZ-LC-T
Numărul produsului DigiKey
535-13157-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13157-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13157-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASDMB-33.333MHZ-LC-T
Descriere
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS
Descriere detaliată
33.333 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 1,8V – 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ASDMB-33.333MHZ-LC-T Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Curent - Alimentare (Max)
16mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
15µA
Stabilitate frecvență
±50ppm