MPZ1005S300CT000
Numărul produsului DigiKey
445-2979-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-2979-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-2979-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1005S300CT000
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1,7A 35mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPZ1005S300CT000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
1,7A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
35mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)