MPZ1005S221HT000 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 5.114
Fișă de date
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1,5A 95mOhm
MPZ1005S221HT000
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ1005S221HT000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ1005S221HT000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ1005S221HT000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1005S221HT000
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
1,5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
95mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)