MPZ1005S100CTD25
Numărul produsului DigiKey
445-172877-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172877-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172877-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1005S100CTD25
Descriere
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
10 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 3A 25mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
3A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
25mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
10 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)