MMZ1608S202ATD25
Numărul produsului DigiKey
445-MMZ1608S202ATD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MMZ1608S202ATD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MMZ1608S202ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1608S202ATD25
Descriere
FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN
Descriere detaliată
2 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 200mA 900mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
900mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
2 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)