MCP1501T-25E/CHY
Numărul produsului DigiKey
MCP1501T-25E/CHYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MCP1501T-25E/CHYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MCP1501T-25E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP1501T-25E/CHY
Descriere
IC VREF SERIES 2.5V SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,1% SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCP1501T-25E/CHY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Microchip Technology
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
2,7V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
550µA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Curent - Ieșire
20 mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Toleranță
±0,1%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
50ppm/°C