AZ1117IH-3.3TRG1
Numărul produsului DigiKey
AZ1117IH-3.3TRG1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AZ1117IH-3.3TRG1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AZ1117IH-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ1117IH-3.3TRG1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-3
Modele EDA/CAD
AZ1117IH-3.3TRG1 Modele
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 800mA
Curent - În repaus (Iq)
6 mA
PSRR
70dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V