MMZ1005S121HTD25
Numărul produsului DigiKey
445-MMZ1005S121HTD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MMZ1005S121HTD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MMZ1005S121HTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1005S121HTD25
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 700mA 130mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
700mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
130mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)