MEM1608D201RT001
Numărul produsului DigiKey
445-8957-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-8957-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-8957-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MEM1608D201RT001
Descriere
FILTER LC(T) 200MHZ SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LC (tip T) Filtru EMI 2nd Comandă Trece-jos 1 Canal – 200 mA 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MEM1608D201RT001 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Canal (ohmi)
Producător
TDK
Curent
200 mA
Serie
Valori
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție ESD
Nu
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Trece-jos
Aplicații
Linii de date pentru dispozitivele mobile
Ordine filtru
2nd
Tensiune - Nominală
6,3V
Tehnologie
LC (tip T)
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de canale
1
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Frecvență centrală/decuplare
200MHz (decuplare)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Valoare de atenuare
Înălțime
0,028" (0,70mm)