C1608NP02A3R3C080AA
Numărul produsului DigiKey
445-14124-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-14124-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
C1608NP02A3R3C080AA
Descriere
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0603
Referință client
Descriere detaliată
3.3 pF ±0,25pF 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C1608NP02A3R3C080AA Modele
Stare piesă
Inactual
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±0,25pF
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C