KGM15ACG2A3R3CT
Numărul produsului DigiKey
478-KGM15ACG2A3R3CTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KGM15ACG2A3R3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KGM15ACG2A3R3CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KGM15ACG2A3R3CT
Descriere
CAP CER 3.3PF 100V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 pF ±0,25pF 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KGM15ACG2A3R3CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,81mm)
Toleranță
±0,25pF
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C