B82733F2901B001 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Triad Magnetics
În stoc: 0
Fișă de date
68 mH @ 10 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 900mA DCR 1,1Ohm (tipic)
B82733F2901B001
Numărul produsului DigiKey
495-2789-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B82733F2901B001
Descriere
CMC 68MH 900MA 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
B82733F2901B001 Modele
Valoare nominală tensiune - C.a.
500V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Agenție de aprobare
ENEC, UL, UR, VDE
Inductanță la frecvență
68 mH @ 10 kHz
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,976" l (26,50mm x 24,80mm)
Valoare nominală curent (Max)
900mA
Înălțime (Max)
0,551" (14,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,1Ohm (tipic)