Imaginea pentru CMF23H-683900 nu este disponibilă
CMF23H-683900
Numărul produsului DigiKey
237-CMF23H-683900-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CMF23H-683900
Descriere
CMC 68MH 900MA 2LN THROUGH HOLE
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
68 mH @ 10 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 900mA DCR 1,21Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CMF23H-683900 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Producător
Triad Magnetics
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță la frecvență
68 mH @ 10 kHz
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,976" l (26,50mm x 24,80mm)
Valoare nominală curent (Max)
900mA
Înălțime (Max)
0,551" (14,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,21Ohm