B82721K2122N020
Numărul produsului DigiKey
495-2731-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B82721K2122N020
Descriere
CMC 6.8MH 1.2A 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.8 mH @ 10 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 1,2A DCR 280mOhm (tipic)
Modele EDA/CAD
B82721K2122N020 Modele
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Tavă
Activ
Agenție de aprobare
ENEC, UR, VDE
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță la frecvență
6.8 mH @ 10 kHz
Mărime/Dimensiune
0,717" L x 0,520" l (18,20mm x 13,20mm)
Valoare nominală curent (Max)
1,2A
Înălțime (Max)
0,823" (20,90mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
280mOhm (tipic)