22CC37D0187E
Numărul produsului DigiKey
145-22CC37D0187E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
22CC37D0187E
Descriere
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu Clemă, Tip P Natural Încheietoare 0,187" (4,75mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
22CC37D0187E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
Producător
Essentra Components
Lățime
0,375" (9,53mm)
Serie
Înălțime
Ambalaj
Vrac
Dimensiune orificiu panou
0,203" (5,16mm)
Stare piesă
Activ
Grosime material
0,050" (1,27mm)
Tip
Clemă, Tip P
Valoare nominală inflamabilitate material
V-2 UL94
Atribute tip
Adeziv
Dimensiune deschidere
0,187" (4,75mm)