B72660M0251K072
Numărul produsului DigiKey
495-7116-2-ND - Bandă și mosor (TR)
495-7116-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-7116-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B72660M0251K072
Descriere
VARISTOR 390V 1.2KA 4032
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 4032 (1080 metric)
Modele EDA/CAD
B72660M0251K072 Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
1.2 kA
Energie
19J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
105 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
250 V
Grad
Volți c.c. maxim
320 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
351 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
390 V
Pachet/cutie
4032 (1080 metric)
Tensiune varistor (Max)
429 V