PV250K4032R2
Numărul produsului DigiKey
118-PV250K4032R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-PV250K4032R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-PV250K4032R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PV250K4032R2
Descriere
VARISTOR 390V 1.2KA 2SMD JLEAD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 2-SMD, Derivație J
Categorie
Curent - Supratensiune
1.2 kA
Producător
Bourns Inc.
Energie
25J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
180 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
250 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
320 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
351 V
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Tensiune varistor (tipică)
390 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
429 V