B72500E8140S160
Numărul produsului DigiKey
495-4608-2-ND - Bandă și mosor (TR)
495-4608-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-4608-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B72500E8140S160
Descriere
VARISTOR 28V 5A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
28 V 5 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
5 A
Energie
0,03J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
30 pF @ 1 MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Volți c.a. maxim
14 V
Grad
Automobile
Volți c.c. maxim
16 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (Min)
22.4 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
28 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (Max)
33.6 V