MLVC06V018C170
Numărul produsului DigiKey
283-MLVC06V018C170TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MLVC06V018C170CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MLVC06V018C170DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLVC06V018C170
Descriere
VARISTOR 25V 30A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
30 A
Producător
Eaton - Electronics Division
Energie
0,1J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
170 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
12.7 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
18 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
22.5 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (tipică)
25 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
27.5 V