B32933A3684K289 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
0.68 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial
B32933A3684K289
Numărul produsului DigiKey
B32933A3684K289-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
B32933A3684K289
Descriere
CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B32933A3684K289 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,413" l (26,50mm x 10,50mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,728" (18,50mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Aplicații
Auto; EMI, Suprimare RFI
Valoare nominală tensiune - C.c.
Valori nominale
AEC-Q200, X2
Material dielectric
Caracteristici
Umiditate 85C/85%