B32933A3684K000 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TDK
În stoc: 6.374
Fișă de date
Echivalente parametric
TDK
În stoc: 0
Fișă de date
0.68 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial
B32933A3684K000
Numărul produsului DigiKey
495-4360-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32933A3684K000
Descriere
CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
B32933A3684K000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,413" l (26,50mm x 10,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,728" (18,50mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%