B32932A3104K000 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 495-4349-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | B32932A3104K000 |
Descriere | CAP FILM 0.1UF 10% 305VAC RADIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 0.1 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | B32932A3104K000 Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Prod. | Tip montare Orificiu străpuns |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Vrac | Mărime/Dimensiune 0,709" L x 0,236" l (18,00mm x 6,00mm) |
Stare piesă Activ | Înălțime - Montat (Max) 0,433" (11,00mm) |
Capacitanță | Terminație Pini PC |
Toleranță ±10% | Spațiu între derivații 0,591" (15,00mm) |
Valoare nominală tensiune - C.a. 305V | Aplicații Auto; EMI, Suprimare RFI |
Valoare nominală tensiune - C.c. – | Valori nominale AEC-Q200, X2 |
Material dielectric | Caracteristici Umiditate 85C/85% |