B32922H3104K000
Numărul produsului DigiKey
495-B32922H3104K000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32922H3104K000
Descriere
CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B32922H3104K000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,236" l (18,00mm x 6,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,433" (11,00mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,591" (15,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Aplicații
Auto; EMI, Suprimare RFI
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Valori nominale
AEC-Q200, X2
Material dielectric
Caracteristici
Umiditate 85C/85%