ACT45B-220-2P-TL003
Numărul produsului DigiKey
445-3957-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3957-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3957-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT45B-220-2P-TL003
Descriere
CMC 22UH 200MA 2LN 1.2 KOHM SMD
Descriere detaliată
22 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.2 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 1Ohm
Modele EDA/CAD
ACT45B-220-2P-TL003 Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1Ohm
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Impedanță la frecvență
1.2 kOhms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Inductanță la frecvență
22 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,118" (3,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
200mA