DLW21SN371SQ2L
Numărul produsului DigiKey
490-5141-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5141-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5141-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW21SN371SQ2L
Descriere
CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 370 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 450mOhm
Modele EDA/CAD
DLW21SN371SQ2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Impedanță la frecvență
370 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Valoare nominală curent (Max)
280mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
450mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V