ACM1211-701-2PL-TL01
Numărul produsului DigiKey
445-2212-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-2212-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-2212-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM1211-701-2PL-TL01
Descriere
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Modele EDA/CAD
ACM1211-701-2PL-TL01 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Impedanță la frecvență
700 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,433" l (12,00mm x 11,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
8A
Înălțime (Max)
0,236" (6,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
6mOhm