ZPSA60-24
Numărul produsului DigiKey
285-ZPSA60-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZPSA60-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ZPSA60-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
2.5 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
86%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,07" Î (101,6mm x 50,8mm x 27,1mm)