CUS60M-24
Numărul produsului DigiKey
285-CUS60M-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS60M-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS60M-24 Modele
Curent - Ieșire 1
2.5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,05" Î (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)