RWS100B-5
Numărul produsului DigiKey
285-RWS100B-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RWS100B-5
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RWS100B-5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
14 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
79%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
4,25" L x 3,70" l x 1,54" Î (108,0mm x 94,0mm x 39,0mm)