HWS100A-5/A
Numărul produsului DigiKey
285-2268-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS100A-5/A
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
HWS100A-5/A Modele
Curent - Ieșire 1
20 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
86%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
6,32" L x 1,32" l x 3,27" Î (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)