RGC4W300W012A-001
Numărul produsului DigiKey
285-RGC4W300W012A-001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGC4W300W012A-001
Descriere
DC DC CONVERTER 9.6-48V 300W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5 – 28V – – – 12,5A 9V - 53V Intrare
Modele EDA/CAD
RGC4W300W012A-001 Modele
Curent - Ieșire (Max)
12,5A
Prod.
Putere (wați)
350 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
96%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
53V
Mărime/Dimensiune
1,50" L x 1,95" l x 0,53" Î (38,1mm x 49,5mm x 13,5mm)