RGC4W300W008A-003
Numărul produsului DigiKey
285-RGC4W300W008A-003-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGC4W300W008A-003
Descriere
DC DC CONVERTER 5-28V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 9,6 – 48V – – – 8A 9V - 53V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RGC4W300W008A-003 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
8A
Prod.
Putere (wați)
384 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
97%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul 34-DIP, 7 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
53V
Mărime/Dimensiune
1,50" L x 1,95" l x 0,53" Î (38,1mm x 49,5mm x 13,5mm)