RGB4W500W033A-001
Numărul produsului DigiKey
285-RGB4W500W033A-001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGB4W500W033A-001
Descriere
DC/DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 24V – – – 33A 18V - 60V Intrare
Modele EDA/CAD
RGB4W500W033A-001 Modele
Putere (wați)
500 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
98%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Mărime/Dimensiune
1,95" L x 1,50" l x 0,51" Î (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Curent - Ieșire (Max)
33A