RF2-04A-T-00-50-G
Numărul produsului DigiKey
2057-RF2-04A-T-00-50-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RF2-04A-T-00-50-G
Descriere
CONN SMA JACK STR 50 OHM PCB
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
SMA Conector Conector Jack, Soclu tip mamă 50Ohm Orificiu străpuns Aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RF2-04A-T-00-50-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de porturi
1
Prod.
Caracteristici
Cod A
Serie
Culoare carcasă
Alb
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Material contact central
Alamă
Stil conector
Include
Tip conector
Conector Jack, Soclu tip mamă
Material corp
Alamă
Terminație contact
Aliaj de lipit
Finisaj corp
Auriu
Terminație ecranare
Aliaj de lipit
Placare contact central
Auriu
Impedanță
50Ohm
Material dielectric
Politetrafluoroetilena (PTFE)
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-65°C – 165°C
Caracteristică montare
Valoare nominală tensiune
335 V
Grup cablu
Cicluri de conectare
Tip fixare
Filetat
Pierdere la inserare
Frecvență - Max
6 GHz