PXC-M10-24WS24-A
Numărul produsului DigiKey
285-PXC-M10-24WS24-A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXC-M10-24WS24-A
Descriere
DC DC CONVERTER 24V 10W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – 416mA 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
PXC-M10-24WS24-A Modele
Curent - Ieșire (Max)
416mA
Prod.
Putere (wați)
10 W
Serie
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 24-DIP, 5 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,40" Î (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)