R12P212S/R8
Numărul produsului DigiKey
945-2067-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R12P212S/R8
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 2W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 167mA 10,8V - 13,2V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R12P212S/R8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
167mA
Prod.
Putere (wați)
2 W
Serie
Tensiune - Izolație
8 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
87%
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Pachet/cutie
Modul 7-SIP, 4 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,39" l x 0,49" Î (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm)