PFH05W48-1D0-EVK-S1
Numărul produsului DigiKey
285-PFH05W48-1D0-EVK-S1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFH05W48-1D0-EVK-S1
Descriere
EVAL BOARD FOR PFH05W481D0
Referință client
Descriere detaliată
PFH05W48-1D0 - c.a./c.c., Neizolat 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
10,5A
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Stare piesă
Inactual
Frecvență - Comutare
Destinație principală
c.a./c.c., Neizolat
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
PFH05W48-1D0
Putere - Ieșire
504W
Notă
Tensiune - Ieșire
48V