PFE500F-12/T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TDK-Lambda
În stoc: 4
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 42A 85 – 265V c.a. Intrare
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500F-12/T
Numărul produsului DigiKey
285-PFE500F-12/T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE500F-12/T
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PFE500F-12/T Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Tavă
Eficiență
83%
Pachet/cutie
Modul 17-DIP, Bloc integral
Mărime/Dimensiune
4,80" L x 2,76" l x 0,50" Î (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cULus
Tensiune - Ieșire 1
12V
Reglare linie
48mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
48mV
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,662lb (300,28g)
Curent - Ieșire (Max)
42A
Număr produs de bază
Putere (wați)
500 W