PFE500S-12 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
TDK-Lambda
În stoc: 11
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 33A 85 – 265V c.a. Intrare
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500S-12
Numărul produsului DigiKey
285-1493-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE500S-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere (wați)
500 W
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Inactual
Eficiență
82%
Pachet/cutie
Modul 11-DIP, Bloc integral
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, cULus
Reglare linie
48mV
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
48mV
Curent - Ieșire (Max)
33A