PFE500SA12
PFE500SA12
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500SA-12
Numărul produsului DigiKey
285-PFE500SA-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFE500SA-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 396W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 33A 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
PFE500SA-12 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
86%
Pachet/cutie
Modul 11-DIP, Bloc integral
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL
Tensiune - Ieșire 1
12V
Reglare linie
48mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
48mV
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,441lb (200,03g)
Curent - Ieșire (Max)
33A
Număr produs de bază
Putere (wați)
396 W