PF1000A-360 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
TDK-Lambda
În stoc: 0
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 360V – – – 2,8A 85 – 265V c.a. Intrare
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
Why Thermocouple A Power Supply?
PF1000A-360
Numărul produsului DigiKey
285-1491-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PF1000A-360
Descriere
AC/DC CONVERTER 360V 1000W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PF1000A-360 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Aplicații
ITE (Comercial)
Producător
TDK-Lambda
Caracteristici
Intrare universală
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Tavă
Eficiență
95%
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Închis
Pachet/cutie
Modul 10-DIP
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cULus
Tensiune - Ieșire 1
360V
Număr standard
60950-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
5V
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
10V
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,662lb (300,28g)
Curent - Ieșire (Max)
2,8A
Număr produs de bază
Putere (wați)
1000 W