PF1500B-360 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TDK-Lambda
În stoc: 0
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 360V – – – 2,8A 85 – 265V c.a. Intrare
TDK-Lambda PF-B Series
PF1500B-360
Numărul produsului DigiKey
285-PF1500B-360-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PF1500B-360
Descriere
AC/DC CONVERTER 360V 1.008KW
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PF1500B-360 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Aplicații
ITE (Comercial)
Producător
TDK-Lambda
Caracteristici
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Ambalaj
Tavă
Eficiență
96,5%
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Închis
Pachet/cutie
Bloc integral
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Agenție de aprobare
CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Tensiune - Ieșire 1
360V
Număr standard
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
5V
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
10V
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
Curent - Ieșire (Max)
2,8A
Număr produs de bază
Putere (wați)
1.008 kW