KMS15A-12
Numărul produsului DigiKey
285-2527-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KMS15A-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 1,25A 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KMS15A-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Producător
TDK-Lambda
Caracteristici
Intrare universală
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
84%
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Închis
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
2,07" L x 1,08" l x 0,93" Î (52,5mm x 27,4mm x 23,5mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 1
12V
Număr standard
60601-1; 60950-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
±60mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±120mV
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,13lb (58,97g)
Curent - Ieșire (Max)
1,25A
Număr produs de bază
Putere (wați)
15 W