TUHS15F12
Numărul produsului DigiKey
1776-1783-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TUHS15F12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 1,25A 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TUHS15F12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
15 W
Producător
Cosel USA, Inc.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
85%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,86" l x 0,59" Î (33,0mm x 21,8mm x 15,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
48mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
100mV
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
1,25A