I7C2W020A120V-PF3-R
Numărul produsului DigiKey
285-I7C2W020A120V-PF3-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I7C2W020A120V-PF3-R
Descriere
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 8 – 24V – – – 20A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
I7C2W020A120V-PF3-R Modele
Curent - Ieșire (Max)
20A
Prod.
Putere (wați)
480 W
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Radiator, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
97%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,45" L x 1,34" l x 0,98" Î (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)