IL-AG5-14P-D3T2-A
IL-AG5-14P-D3T2-A
Numărul produsului DigiKey
670-IL-AG5-14P-D3T2-A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IL-AG5-14P-D3T2-A
Descriere
Interconnect Rectangular
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 14 position 0,098" (2,50mm)
Categorie
Lungime de contact generală
0,598" (15,20mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,717" (18,20mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Verde
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Suport mecanism de blocare
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,331" (8,40mm)
Aplicații
De uz universal
Lungime contact - Știft
0,138" (3,50mm)