DRF120-24-1/HL
Numărul produsului DigiKey
285-DRF120-24-1/HL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRF120-24-1/HL
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Modele EDA/CAD
DRF120-24-1/HL Modele
Curent - Ieșire (Max)
5A
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
ITE (Comercial), Locații periculoase
Eficiență
91%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
125V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,53" L x 1,44" l x 4,86" Î (115,0mm x 36,5mm x 123,4mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V