DRF120241
DRF120241
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DRF120-24-1
Numărul produsului DigiKey
285-DRF120-24-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRF120-24-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRF120-24-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
5A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
120W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
125V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,53" L x 1,44" l x 4,86" Î (115,0mm x 36,5mm x 123,4mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V